Aranžérske centrum IBEA – svadobná výzdoba

Aranžérske centrum IBEA

so sídlom v Humennom sa dlhoročne venuje svadobnému aranžmá, výzdobe a dekorácii slávnostných aj smútočných udalostí, stretnutí, plesov, organizácií osláv, svadieb a bizniss mítingov ale aj súkromných posedení. Ako súčasť komplexných služieb v oblasti dekoratérstva, prevádzkujeme aj vlastné kvetinárstvo v Humennom s viac ako 15-ročnou tradíciou.

Aranžérske služby zamerané na kvalitu

Ponúkame Vám vkusnú prácu s individuálnym, kreatívnym pohľadom na každú udalosť, sme flexibilní, spoľahliví a zodpovední. Váš veľký deň dokážeme urobiť výnimočným a nevšedným kdekoľvek na území celého východného Slovenska. Sme tu pre Vás, snažíme sa preto o Vašu maximálnu spokojnosť s prioritou na kvalitu, dôrazom na detail, ústretovú komunikáciu a dobré ceny. Výzdoba realizovaná Aranžérskym centrom IBEA sa nesie v znamení nových, moderných trendov, ale aj tradícií podaných elegantnou formou a tiež dekoračných a štýlových “vychytávok”.

Svadobná výzdoba, organizovanie svadieb

Svadobné aranžmá vnímame komplexne, kvetinová výzdoba je preto rozšírená o všetky súvisiace služby, vrátane prenájmu vyzdobeného svadobného automobilu pre mladých, ktoré je teraz k svadobnej výzdobe grátis! Súčasťou ponuky sú všetky dekoračné doplnky – svadobné kytice, svetelné závesy, koktailové stoličky, návleky na stoličky, svadobné obrusy, mašle, dekorácie na stoly a ďalšie doplnky… Samostatnou položkou je aj ponuka ozdobných látok ako je svadobný satén a organza.

Organizovanie podujatí, dekorácie sál, kancelárií a bytov

Ponúkame príležitostnú slávnostnú živú kvetinovú výzdobu ale aj trvalú dekoráciu kancelárií, spoločenských miestností a tiež dekorácie bytov, predaj dekoračných doplnkov do bytov a kancelárií, drobné darčekové predmety, pripravujeme nádherné živé aj umelé kytice na objednávku, ponúkame vázy a ďalšie dekoračné doplnky.

Smútočná výzdoba

Niekedy je dôvodom na stretnutie smutná udalosť, ktorá si však vyžaduje náležitú pozornosť, dôstojnú dekoráciu a štýl, ktorý zachováva pietu celej udalosti. Dlhoročná spolupráca s pohrebnými službami, výzdoba Domu smútku v Humennom a množstvo pietnych udalostí sú zárukou skúseností s týmto druhom dekorácie. Súčasťou ponuky sú aj smútočné vence a všetky potrebné doplnky.

V čom sme dobrí?

Teší sa na Vás Aranžérske centrum IBEA, Humenné

Kontaktné informácie